• Študenti sa stretli s legendou !

• Študentom druhého ročníka SOŠ záhradníckej v Piešťanoch sa vyskytla možnosť zúčastniť sa 17. októbra 2019 veľmi zaujímavého workshopu na tému Voda nad zlato. Workshop sa konal pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja a v rámci prednášok sa oboznámili so zaujímavými prednáškami na veľmi aktuálne dianie v súvislosti s klimatickými zmenami u nás aj vo svete. Studenti_sa_stretli_s.docx​​​​​​​

• Kopidlenský Kvítek

• 9. do 10. októbra 2019 sa konal 26. ročník súťaže mladých záhradníkov v českom mestečku Kopidlno. Náš tým Tomáš Pápay, Jakub Pavlovič a Andrej Špigura pod vedením Ing. Petra Kollára, v silnej konkurencii získal 3. miesto v rezkovaní - Tomáš Pápay a 3. miesto v aranžovaní - Andrej Špigura. Blahoželáme.

• Deň zdravia

• Vo štvrtok 3. októbra sa tradične v našom areáli  a v škole koná Deň zdravia. Tento rok sme opätovne využili produkty školskej záhrady- ovocie, zeleninku aj bylinky a pripravili sme "chutné" športovo vedomostné dopoludnie. Cez 300 detí a žiakov základných škôl malo možnosť športovať, ochutnávať a spoznávať plody záhrady tak, ako sme ich dopestovali. Dozvedeli sa tiež zaujímavé informácie k ochrane životného prostredia. Podujatie podporilo Mesto Piešťany na základe projektu Dni hier v botanickej záhrade. Ďakujeme.

• JAHRADA TRENČÍN 2019

• 11. a 12. októbra 2019 sa na výstavisku v Trenčíne uskutočnilo podujatie JAHRADA - v podtitule súťaž o Jablko roka 2019 v kategórií Kompozícia vystaveného ovocia - Mladí ovocinári. V 18. ročníku  sme vytvorili krásnu kompozíciu, ktorú sme nazvali  Fotoateliér Jablko. Pozrite sa ako to v našom ateliéri vyzeralo.