• Deň otvorených dverí v SOŠ záhradnícka Piešťany

• Srdečne pozývame záujemcov o štúdium a ich rodičov na Deň otvorených dverí 5. decembra 2019. Pripravili sme si pre Vás ukážky prác študentov v odboroch záhradnícka výroba a služby a záhradný dizajn, výstavu prác študentskej súťaže Vianočná fantázia, predaj vianočných dekorácií. Ukážeme vyučovacie priestory aj Vás ponúkneme vianočným čajom i pečivom. Tešíme sa na Vás.

• Vianočná fantázia - súťaž študentov školy

• Riaditeľstvo školy vyhlasuje 3. ročník floristickej súťaže pre žiakov školy, ktorý sa uskutoční 4. decembra 2019. propozície sú v prílohe. Súťažíme o zaujímavé ceny. Súťažné práce budú vystavené počas dňa otvorených dverí 5. decembra.  Sutaz.doc

• Fantastický úspech v medzinárodnej súťaži Brnenská Ruža 2019

• V piatok 15. novembra 2019 sa uskutočnil 24. ročník medzinárodnej súťaže Brnenská Ruža 2019. Súťaž prebiehala v nádherných priestoroch Vila Stiassni v Brne. Úlohou súťažiacich bolo vytvoriť Kyticu pre pani domu, vytvoriť a prizdobiť klobúk a interiérovú dekoráciu do vázy, ktorú poskytol usporiadateľ. Našu školu aj Slovensko v kategórii junior reprezentovala žiačka 4. ročníka Viktória Tomanová. Kytica získala 1. miesto, dekorácia do vázy 3. miesto. V celkovom poradí získala Viktória 4. miesto. Blahoželáme.