• Prerušenie vyučovania až do odvolania

• Na základe rozhodnutia Úradu verejného zdravotníctva, oznamil minister škostva uzatvorenie škôl až do odvolania. Písomné maturitné skúšky sa neuskutočnia, ústne podľa vývoja situácie.

Žiaci sledujte zverejňované informácie, komunikujte s vyučujúcimi, učte sa. Za prísneho dodržania bezpečnosti - (rúška, rukavice) si môžete v pracovných dňoch od 10.00 - do 12.00, vyzdvihnúť svoje osobné veci a učebnice, ktoré máte v škole. Svoj príchod si dohodnite telefonicky Mgr. Opial 0903 226 316, Ing. Stručková 0905 918 172.

Prosím pozastavte platby za školský internát a školské stravovanie.

Všetkým želám veľa zdravia a dúfam, že sa skoro uvidíme.

• Rekvalifikačný kurz - Floristika - viazanie a aranžovanie kvetov

• SOŠ záhradnícka v Piešťanoch otvára rekvalifikačný kurz Floristika - viazanie a aranžovanie kvetov od termín bude oznámený.

Kurz bude organizovaný vo štvrtok a piatok, prípadne v sobotu . Po dohode je možné zabezpečiť ubytovanie a stravovanie. Cena kurzu je 400,- eur. Kurz je možné zaplatiť v 2 splátkach, prípadne je ho možné absolvovať aj cez Úrad práce.

Záujemci sa môžu prihlásiť na mailovej adrese struckova@szaspn.sk

• 2% dane

• Darujte 2% dane pre na OZ. Finančné prostiredky používame na podujatia pre žiakov školy a aktivity pre verejnosť, deti MS a ZŠ. ĎAKUJEME !!!

2__dane.PDF​​​​​​​